Bugün 14 Ağustos 2023, Pazartesi 

  HAKKIMIZDA

Cosmo Tanıtım ve Reklam Hizmetleri, 1996 yılında İstanbul Cağaloğlunda kurulmuştur. 2017 yılından itibaren Topkapı Emintaş Matbaacılar Sitesi'ne taşınmıştır. Gerek teknolojik, gerekse vizyon anlamında kendini sürekli yenilemeyi ilke edinmiş olan firmamız, eğitimli kadrosu, deneyimli teknik ekibi, tamamen bilgisayara entegre teknolojik makina ve donanımıyla, sektörde hak ettiği saygın yeri kazanmıştır.
 
"Kaliteli Hizmet, Ekonomik Fiyat ve Sıfır Hata" politikasıyla işletmenin tüm birimlerinde toplam kalite yönetimini uygulayan matbaamız, daima siz müşterilerinin yanında yer almıştır. Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlü tasarım, reklam ve matbaa ihtiyacınıza sanal ortamdan da cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede elinize ulaştırmayı misyon edinmiştir.
 
Başarının bir "takım oyunu" sonucu olduğunun, bunun ise ancak müşterilerle kurulan doğru diyalog sayesinde kazanılabileceğinin bilincinde olan Cosmo Tanıtım, sizlerle her zaman daha büyük başarılara ulaşacaktır.
 
Kaliteli Hizmet ve Ekonomik Fiyat politikasıyla yanınızda olmaya devam eden Cosmo Tanıtım, her türlü reklam ve matbaa ihtiyacınıza, sanal ortamda da cevap vererek teslim etmeye hazırdır.